a85h_45_l_2-_1_
a85h_lifestyle_font_s.jpg
Telewizor-HISENSE-55A85H-bok
Telewizor-HISENSE-55A85H-tyl
6200 cena całkowita

Tuner

DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)

Złącza

HDMI x4, USB x2
Funkcje Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB

Ekran

55″ OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px

Przekątna ekranu [cal]

55

Format HD

UHD/4K

Technologia HDR (High Dynamic Range)

Dolby Vision, HDR10, HLG

Technologia odświeżania

Picture Criteria Index 2400

Częstotliwość odświeżania ekranu

120 Hz

Smart TV

 Tak

Android TV

 Nie

Wi-Fi

 Tak
Dla graczy  Tak

Liczba złączy USB

2
Kolor obudowy Czarny Kod produktu 464823
OLED – doskonała czerń i kąty widzeniaGame Mode Pro z HDMI 2.1, 120Hz@ VRR  

Ekran [cal]

Poczuj moc telewizora OLED

 

Nieskończona czerń

Matryce OLED odtwarzają szerszą gamę kolorów oraz bardziej naturalne spektrum barw. W rezultacie krawędzie między ciemnym i jasnym jest super wyraźna i ostra. Przy rozdzielczości 4K, każdy telewizor HISENSE OLED posiada ponad 8 milionów pikseli, działających jak 8 milionów maleńkich światełek, które można indywidualnie włączać i wyłączać. Dzięki temu OLED TV osiąga najgłębszy poziom czerni oraz nieskończony kontrast, co daje piorunujący efekt.

Telewizor HISENSE A85H - oled

 

Eksplozja kolorów

Telewizory OLED marki HISENSE wyświetlają obraz w technologii WCG (Wide Color Gamut) czyli w szerokiej palecie barw, która gwarantuje nieskończone bogactwo barw, odcieni i ultra żywych, nasyconych kolorów, które dodatkowo wspomaga najwyższy kontrast. Co więcej matryca zapewnia także wierne odwzorowanie barw wg pierwotnych założeń twórców filmowych.

Telewizor HISENSE A85H - kolor

 

Szerokie spektrum barw i tonacji

Obraz został wzmocniony technologiami jakości obrazu jak HDR, Dolby Vision HDR, HDR 10+, dzięki czemu TV może analizować i prezentować zarówno bardzo jasne, jak i ekstremalnie ciemne sceny z bogatymi szczegółami i żywymi kolorami, włączając/wyłączając poszczególne piksele.

Telewizor HISENSE A85H - hdr

 

Obrotowa podstawa

HISENSE A85H na obrotowej podstawie można łatwo obracać do 50° bez konieczności przesuwania całego telewizora. Nie ma znaczenia czy oglądasz TV z kuchni czy odpoczywasz w salonie, Hisense zapewnia optymalny kąt widzenia.

Telewizor HISENSE A85H - kąt widzenia

 

Ultra Motion

Dzięki matrycy z natywnym odświeżaniem 120Hz, każda dynamiczna akcja sportowa jest niezwykle płynna i wyraźna, bez zacinania i rozmazywania obrazu. Technologia MEMC oraz tryb sportowy, który automatycznie wykrywa dynamiczne sceny, wspomagają płynność ruchów i obrazów. Ponadto telewizor identyfikuje najdrobniejsze szczegóły i usuwa wszelkie szumy za pomocą dynamicznego algorytmu dostosowanego do poruszających się obiektów.

Telewizor HISENSE A85H - motion

 

Głęboka czerń i bogactwo detali

Telewizor HISENSE A85H wciąga w sam środek akcji. Nie tylko z imponującą rozdzielczością Ultra HD 3840 x 2160, ale także z możliwością strumieniowego przesyłania treści 4K i upscalerem UHD do podnoszenia jakości treści do rozdzielczości 4K.

Telewizor HISENSE A85H - 4k

 

Niezapomniane wrażenia dźwiękowe

Telewizor został wyposażony w rozbudowany i wszechstronny pakiet zaawansowanego post-processingu DTS Virtual:X, który tworzy porywające wrażenia dźwiękowe dla materiałów o dużej rozdzielczości w głośnikach stereo oraz w konfiguracji głośników 5.1. Podczas, gdy standardowo głośniki telewizora są skierowane w dół lub do przodu, to dzięki Dolby Atmos telewizor stymuluje efekt jakby dźwięk otaczał nas z każdej strony, tworząc prawdziwie wciągające doświadczenie.

Telewizor HISENSE A85H - dźwięk

 

Szeroki kąt widzenia

Ultra szeroki kąt widzenia w HISENSE A85H gwarantuje obraz szczegółowy i dokładny nawet przy oglądaniu z boku. Teraz nie ważne czy siedzisz na środku kanapy czy z boku TV, zawsze będziesz widział obraz dokładny i nasycony i nie stracisz żadnego szczegółu.

Telewizor HISENSE A85H - kąt widzenia

 

Bądź o krok przed resztą

Dzięki funkcjom HDMI 2.1 w tym 4K 120 Hz VRR, ALLM, eARC oraz AMD Freesync, profesjonalny tryb gry daje szansę na legendarne zwycięstwa i pełną synchronizację z konsolami nowej generacji. Funkcja ALLM automatycznie wykrywa, gdy użytkownik zaczyna grę i przełącza TV w tryb gry z najniższym input-lagiem (opóźnieniem). 4K 120Hz, VRR oraz AMD FreeSync gwarantuje niezwykłą płynność obrazu w 4K oraz synchronizację częstotliwości odświeżania obrazu i zaawansowanej grafiki między TV i konsolami najnowszej generacji. W trakcie gry, eARC przetworzy najbardziej zaawansowane formaty dźwięku kina domowego, dzięki czemu gracza czeka rozrywka na najwyższym poziomie.

Telewizor HISENSE A85H - gaming

 

Dopasowany do warunków otoczenia

Technologia ta umożliwia oglądanie telewizji bez obawy o odblaski lub odbicia od słońca i innych źródeł światła. Unikalne rozwiązanie Ambient Light Adaptive jest zasilane przez technologię Dolby Vision IQ, HDR 10+ Adaptive oraz autorskie algorytmy, które optymalizują ustawienia telewizora, takie jak kontrast i kolor, w zależności od warunków oświetleniowych panujących w salonie. Technologia AI Picture Optimization umożliwia analizę obrazu, scena po scenie w celu najlepszego dopasowania jasności, cieni, kolorów.

Telewizor HISENSE A85H - czujnik światła

 

Kino w Twoim domu

Telewizor HISENSE A85H posiada certyfikat IMAX Enhanced, zdefiniowany przez komitet IMAX, DTS oraz czołowych, hollywoodzkich specjalistów w świecie filmu. Tryb Filmmaker mode wspomaga ultra kinowe wrażenia na ekranie, prezentując obraz zgodnie z oryginalną wizją hollywoodzkich twórców.

Telewizor HISENSE A85H - kino

 

Pilot głosowy

Technologia HISENSE jest nieustannie rozwijana tak, aby zapewnić szybki i wygodny dostęp do rozrywki. Nowoczesnym rozwiązaniem jest pilot głosowy Hands – Free, dzięki któremu możesz sterować telewizorem za pomocą głosu i komend kiedy pilot leży z dala od Ciebie. Lub jeśli wolisz możesz aktywować sterowanie głosowe poprzez naciśnięcie dedykowanego przycisku.

Telewizor HISENSE A85H - sterowanie głosowe

 

Łączność

Poprzez porty HDMI, USB, Wi-Fi i Bluetooth do telewizora można podłączyć znacznie więcej urządzeń i źródeł zewnętrznych. Dzięki temu zyskujesz dostęp do większej ilości kontentu i rozrywki. Wi-Fi 6 to technologia sieci bezprzewodowej 6 generacji, która gwarantuje zdecydowanie lepszą wydajność pod względem szybkości transmisji danych, liczby połączeń oraz mniejszego zużycia energii. Dzięki Wifi 6 możesz odbierać swoje treści z większą prędkością i płynnie przesyłać je w dowolnej rozdzielczości.

Telewizor HISENSE A85H - łączność

 • Wysyłka : Tak
 • Rodzaj wysyłki : Kurier
 • Koszt wysyłki : 35
Sulechów, Wiejska 23,66-100,lubuskie,Polska

Add a Comment

You must be logged in to post a comment