Kilka słów o GOTPAGE

Naszym najważniejszym celem jest połączenie ludzi i firm
w jedną, wielką sieć społecznościową,
która uprości kontakt i podejmowanie decyzji.

Gotpage jest portalem społecznościowym dla osób w każdym wieku a także dla firm, instytucji oraz siecią informatyczną dostarczającą Ci nowych wydarzeń, pomysłów i opinii na tematy, które Cię interesują. Na portalu możesz poznawać nowe osoby i rozwijać swoje sieci kontaktów.

Na gotpage użytkownicy mogą dodawać zdjęcia, filmy oraz dzielić się ciekawymi linkami, można oceniać osoby i profile firmowe a także dodawać swoje opinie. Poprzez zintegrowany komunikator można prowadzić rozmowy na żywo ze znajomymi jak również z profilami firmowymi.

Na platformie znajduje się przejrzysty katalog profili firmowych, dzięki któremu w prosty i szybki sposób odnajdziesz interesujący Cię profil sklepu internetowego, hotelu czy restauracji.

Nowi znajomi

Nowi znajomi

Rozmowy na żywo

Rozmowy na żywo

Głosowania

Głosowania

Rankingi

Rankingi

Gotpage w biznesie

W dzisiejszych czasach reklama w internecie jest najlepszym sposobem zareklamowania swojej firmy, dlatego też portale społecznościowe są coraz częściej wykorzystywane w rozwoju i kreowaniu marketingu biznesowego. Portale społecznościowe dostarczają wielu cennych informacji o firmach i ich klientach, można sprawdzić, co proponuje konkurencja i być od nich lepszym.
Aktualnie firmy nie muszą posiadać swoich stron internetowych, wystarczy założyć profil na portalu, umieścić zdjęcia i zapełnić go ważnymi informacjami, a następnie zapraszać znajomych, którzy to mogą polecić Twoją firmę potencjalnemu klientowi.
Po wykonaniu wyżej opisanych czynności pozostanie Ci jedynie czynnie uczestniczyć w rozwoju Twojej firmy na Gotpage.

Dlatego też portal Gotpage pozwala kreować wizerunek firmy i polepsza komunikację między odbiorcami. Wystarczy założyć profil firmowy i przyporządkować go do najbardziej pasującej kategorii, a użytkownicy, którzy szukają danej firmy w prosty sposób mogą natrafić na Twoją firmę i zapoznać się z ofertą.
Dzięki skatalogowaniu kont, Twoją firmę odnajdą również osoby szukające danej firmy w wyszukiwarkach internetowych.

Na Gotpage’u możesz rozmawiać na żywo z wszystkimi użytkownikami za pomocą komunikatora czat’page oraz zapisywać ich na liście swoich rozmówców, możesz dodawać nieograniczone ilości zdjęć oraz tworzyć ciekawe wydarzenia i zapoznawać użytkowników ze swoją ofertą (cenniki, imprezy, koncerty itp. )

Ogłoszenia GOTPAGE

Na portalu znajduje się przestronna i czytelna dla każdego użytkownika  platforma ogłoszeniowa, gdzie można dodawać ogłoszenia z różnych kategorii. Możesz szukać interesujących Cię ogłoszeń jak również wstawiać swoje. Kupuj i Sprzedawaj razem z Nami. 

Ogłoszenia mogą wstawiać zarówno profile prywatne jak również firmowe. GOTPAGE pozwala dokonywać na bieżąco rozmów pomiędzy sprzedającym a kupującym dzięki wbudowanemu na platformie komunikatorze. 

 

Miłego spędzania wolnego czasu
życzy zespół Gotpage.pl